Dom towarowy na Newskim Prospekcie

Kulturalna stolica Rosji. Wenecja Północy. Miasto-marzenie cara Piotra I, który pragnął zrealizować śmiałą wizję stworzenia od podstaw w bagnistej delcie Newy nowej rosyjskiej stolicy zgodnie z ówczesnymi europejskimi standardami. Miasto, które było areną wielkich wydarzeń i zmian społecznych wpływających na losy całego świata - kolebka rewolucji październikowej, miasto-bohater, które zdołało wytrzymać 900 dni hitlerowskiej blokady. Miasto carów i buntowników, spiskowców i bohaterów, artystów i marynarzy.

Imiona tego miasta zmieniały się niejednokrotnie na przestrzeni jego krótkiego, lecz burzliwego życia. Piotrogród, Leningrad, Sankt Petersburg czy swojski „Pitier – bez względu na to, jak je nazywać nie da się zaprzeczyć, że to bez wątpienia jedno z najciekawszych miast na świecie. Każda wycieczka do Petersburga to spotkanie z małą i wielką historią, które czają się za każdym rogiem – aż trudno uwierzyć, że miasto powstało dopiero 300 lat temu!

Zapraszam na wirtualną przechadzkę "po Petersburgu"!
A dzięki współpracy z petersburskim biurem podróży Lena-Tour, już teraz mogę zaproponować Wam realne, tanie wycieczki do Petersburga!

Krzysztof Saczuk

Dowiedz się więcej tutajKomentarze  

0 #1 Barbara 2019-11-12 15:21
Oprowadzał nas Pan z Wytwórni Wypraw w czerwcu , teraz grupa moich znajomych wybiera się 20-23 do Petesburga , czy można zarezerwować pana czas 21i 22 .11 chcą zobaczyć te podstawowe zabytku tez Ermitaż i carskie Siolo ,potrzebny bus- będzie 7 osób , mam whatsapp - skypa , może się jakoś skontaktujemy
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ciekawostki

2.jpg

Facebook

Główny Partner

lena tour