Idea przedstawienia atrakcji Sankt Petersburga i zachęcenia polskiego turysty do odwiedzin w Północnej Stolicy przyświecała mi od samego powstania strony poPetersburgu.pl. Choć sama myśl pojawiła się znacznie wcześniej – po mojej pierwszej wizycie nad Newą w 2008 r.

Od pewnego czasu szukałem biura podróży, z którym mógłbym rozpocząć współpracę przy organizacji obsługi turystów przyjeżdżających do Petersburga z Polski. Zależało mi na znalezieniu firmy pewnej, która ma nie tylko doświadczenie pracy na lokalnym rynku, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z polskimi turystami. W końcu, po wielu perypetiach znalazłem idealnego Partnera.

„Lena-Tour” - dwadzieścia lat na rynku turystycznym Petersburga i Rosji

Lena-Tour jest biurem podróży, organizatorem i operatorem wycieczek do Petersburga i innych regionów Rosji. Firma specjalizuje się w obsłudze turystów z całego świata, ale zwłaszcza turyści z Polski mogą liczyć na specjalne względy, na czym mi osobiście zależało. Sama Pani Dyrektor Generalna Natalia Nikolajewna Borisowa, wiele lat pracowała głównie z Polakami, obsługując wycieczki w największej rosyjskiej firmie turystycznej „Inturist”. Świetnie mówi po polsku.

Pani Dyrektor Generalna biura Lena-Tour.

Firma współpracuje bezpośrednio z hotelami, muzeami, restauracjami, firmami transportowymi i instytucjami kulturalnymi Petersburga. Dzięki temu zawsze może pomóc każdemu turyście w zorganizowaniu zakwaterowania, transportu a także rezerwacji miejsc w restauracjach i biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Dla turystów spoza granic Rosji, firma oferuje pomoc w uzyskaniu voucherów turystycznych oraz zdobyciu wiz.

Lena-Tour obsługuje klientów indywidualnych i grupowych, posiada również duże doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego – ich wycieczki do Petersburga (i nie tylko), od lat zadowalają najbardziej wybredne gusta.

Lena-Tour współpracuje z profesjonalnymi przewodnikami, dla których historia Petersburga jest pasją. Przewodnicy zapoznają Gości ze znanymi na całym świecie zabytkami architektury, kultury i historii, ale także z atrakcjami spoza przewodników turystycznych i zawsze podpowiedzą, co oprócz proponowanych przez biuro atrakcji warto zobaczyć w Petersburgu.

Dokładnie w Sylwestra 2016 Lena-Tour świętuje dwudziestolecie swojej działalności w sferze turystyki w Petersburgu i Rosji. Dodając do tego silne zakorzenienie w lokalnych, petersburskich realiach i otwartość na polskiego Klienta, możecie być pewni, że Wasza wycieczka do Petersburga będzie zorganizowana z najwyższą starannością i w najlepszej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wycieczek do Petersburga.


Informacje i zgłoszenia w języku polskim:

Krzysztof Saczuk
manager ds. kontaktów międzynarodowych, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+7 (962) 706-70-88 (tel.+WhatsApp)
(uwaga – wysokie koszty połączenia)

www.petersburgwycieczka.pl

Lena-TourLena-Tour

ЗАО  «ЛЕНА-ТУР»
Россия, 191186, Санкт-Петербург,
ул. Миллионная, 27  оф. 49
Тел. (812) 777-01-57
www.lenatour.ru
ИНН 7841360357, КПП 784101001
ОГРН 1077847364517
МВТ 000955

Siedziba biura podróży Lena-Tour znajduje się tuż obok Ermitażu: