pobarachClubbing to popularna zwłaszcza w zachodniej Europie forma spędzania wolnego czasu. Paczka znajomych odwiedza jednej nocy jak największą ilość barów i nocnych klubów, imprezując, dopóki wystarczy sił! Z grubsza i na tym polegają coraz popularniejsze wycieczki typu "Pub Crawl". Ale tylko z grubsza! Bo przecież nie o picie i hulankę w pierwszej kolejności tutaj chodzi, a poznanie jak największej ilości ciekawych miejsc i nocnego życia Północnej Stolicy, wokół którego przez lata narosła cała kultura! Pomogą nam w tym miejscowi eksperci - wytrawne "ćmy barowe";)


Petersburg to najbardziej imprezowe, modne i artystyczne miasto w Rosji pełne niezwykłych miejsc na każdy gust. Klub, w którym od lat co noc odbywa się impreza noworoczna? Mamy to! Klimaty BDSM? Undergroundowa koncertownia? Nie interesuje nas banał - nie zadowalamy się byle czym! Miejsca, które odwiedzicie w ramach wycieczki, również nie należą do banalnych: wiele z nich nie ma nawet szyldów na drzwiach ani profili w mediach społecznościowych - informacje o nich rozchodzą się tylko między znajomymi. To oczywiście zamierzony zabieg marketingowy, ale jakże interesujący - jakbyście stawali się częścią tajnego, imprezowego spisku ;)


Wycieczka odbywa się w centrum miasta, do wszystkich odwiedzanych miejsc wygodnie dostaniecie się spacerem.

W programie ok. 10-15 barów, pubów i nocnych klubów. Degustacja firmowych koktajli, muzyka na żywo, piłkarzyki, karaoke i historie przewodnika o nieformalnym życiu Petersburga. Poznacie historie powstania miejscowych drinków (jaka historia może się kryć za "Brudnymi majtkami Jarosława"?) i barowe rytuały, których nie ma nigdzie indziej. To będzie niezapomniana noc!


- Wycieczki odbywają się w piątki i soboty
- Przewodnik mówi po rosyjsku i angielsku
- Grupy od 3 osób
- Shoty w cenie – ilość zależy od wybranej taryfy.

Zainteresowani?
Szczegóły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KrzysztofDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ciekawostki

1.jpg

Facebook

Główny Partner

lena tour