Idea przedstawienia atrakcji Sankt Petersburga i zachęcenia polskiego turysty do odwiedzin w Północnej Stolicy przyświecała mi od samego powstania strony poPetersburgu.pl. Choć sama myśl pojawiła się znacznie wcześniej – po mojej pierwszej wizycie nad Newą w 2008 r.

Od pewnego czasu szukałem biura podróży, z którym mógłbym rozpocząć współpracę przy organizacji obsługi turystów przyjeżdżających do Petersburga z Polski. Zależało mi na znalezieniu firmy pewnej, która ma nie tylko doświadczenie pracy na lokalnym rynku, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z polskimi turystami. W końcu, po wielu perypetiach znalazłem idealnego Partnera.

„Lena-Tour” - dwadzieścia lat na rynku turystycznym Petersburga i Rosji

Lena-Tour jest biurem podróży, organizatorem i operatorem wycieczek do Petersburga i innych regionów Rosji. Firma specjalizuje się w obsłudze turystów z całego świata, ale zwłaszcza turyści z Polski mogą liczyć na specjalne względy, na czym mi osobiście zależało. Sama Pani Dyrektor Generalna Natalia Nikolajewna Borisowa, wiele lat pracowała głównie z Polakami, obsługując wycieczki w największej rosyjskiej firmie turystycznej „Inturist”. Świetnie mówi po polsku.

Pani Dyrektor Generalna biura Lena-Tour.

Firma współpracuje bezpośrednio z hotelami, muzeami, restauracjami, firmami transportowymi i instytucjami kulturalnymi Petersburga. Dzięki temu zawsze może pomóc każdemu turyście w zorganizowaniu zakwaterowania, transportu a także rezerwacji miejsc w restauracjach i biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Dla turystów spoza granic Rosji, firma oferuje pomoc w uzyskaniu voucherów turystycznych oraz zdobyciu wiz.

Lena-Tour obsługuje klientów indywidualnych i grupowych, posiada również duże doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego – ich wycieczki do Petersburga (i nie tylko), od lat zadowalają najbardziej wybredne gusta.

Lena-Tour współpracuje z profesjonalnymi przewodnikami, dla których historia Petersburga jest pasją. Przewodnicy zapoznają Gości ze znanymi na całym świecie zabytkami architektury, kultury i historii, ale także z atrakcjami spoza przewodników turystycznych i zawsze podpowiedzą, co oprócz proponowanych przez biuro atrakcji warto zobaczyć w Petersburgu.

Dokładnie w Sylwestra 2016 Lena-Tour świętuje dwudziestolecie swojej działalności w sferze turystyki w Petersburgu i Rosji. Dodając do tego silne zakorzenienie w lokalnych, petersburskich realiach i otwartość na polskiego Klienta, możecie być pewni, że Wasza wycieczka do Petersburga będzie zorganizowana z najwyższą starannością i w najlepszej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wycieczek do Petersburga.


Informacje i zgłoszenia w języku polskim:

Krzysztof Saczuk
manager ds. kontaktów międzynarodowych, Polska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+7 (962) 706-70-88 (tel.+WhatsApp)
(uwaga – wysokie koszty połączenia)

www.petersburgwycieczka.pl

Lena-TourLena-Tour

ЗАО  «ЛЕНА-ТУР»
Россия, 191186, Санкт-Петербург,
ул. Миллионная, 27  оф. 49
Тел. (812) 777-01-57
www.lenatour.ru
ИНН 7841360357, КПП 784101001
ОГРН 1077847364517
МВТ 000955

Siedziba biura podróży Lena-Tour znajduje się tuż obok Ermitażu:

Komentarze  

0 #1 Joanna 2018-08-08 06:15
Bardzo dziękuję Pani Natalii za zorganizowaną wycieczkę w Petersburgu dla naszej czwórki. Wszystko było dopięte na 100%. Z naszej strony podziękowania również dla Pani Beaty (przewodnik)Polecam bardzo biuro podróży Lena-Tour. Nie będziecie żałować.
Cytować
0 #2 Krzysiek 2018-08-08 07:11
Pani Joanno, bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Mamy nadzieję, że Petersburg pozostanie na długo w Waszej pamięci!
Cytować
0 #3 Michalina 2019-01-15 10:09
Dziękuję za wspaniały pobyt w lipcu 2018 z Waszym Biurem i z Beatką-wspaniałą przewodniczką po Petersburgu.
Mam nadzieję,żę w tym roku uzbieram grupę 12 osób chętnych+ ja jako koordynator poprowadzę tą grupę do Rosji i znowu się spotkamy w przepięknym mieście cara
Piotra I
Michalina
Cytować
+1 #4 Bożena Zielińska 2019-05-10 17:35
Serdeczne podziękowanie w imieniu 13-osobowej grupy za wspaniale zorganizowany program zwiedzania Sankt Petersburga,w czasie naszego 2-dniowego pobytu, podczas Rejsu po Bałtyku.
Był to wspaniały czas, który wypełniała nam Pani Beata (przewodnik-pilot),ogromna wiedza,profesjonalizm oraz kompetencja, a sposób przekazu pozwolił całej grupie przybliżyć sobie czasy w których powstawały "cuda Petersburga".
Osobiście chciałabym podziękować Pani Dyrektor biura Natalii Borysowej z którą prowadziłam korespondencję dotyczącą naszej wyprawy (główny cel naszego rejsu) i dzięki tej wspaniałej osobie wszystko wyszło na szóstkę!!!!!!!
Gorąco polecam Biuro wraz z załogą!!!!!
Pozdrawiam serdecznie z całą ekipą 60+!!!
Cytować
0 #5 Jagoda 2019-05-13 06:51
Bardzo polecam biuro Lena-Tour i osobiście Krzysztofa, który zaopiekował się nami po przylocie, pięknie "wprowadził" do Petersburga i zadbał byśmy bezpiecznie dotarli na lotnisko przy powrocie.
Wycieczka do Peterhofu i Carskiego Sioła zorganizowana była znakomicie, a przewodniczkę Beatkę oceniamy na 6+.
Fajni ludzie, cudny Petersburg :) :) :)
Jedynie na lotnisku mieliśmy pewien problem z którym nie spotkaliśmy się nigdzie w Europie - bilety muszą być w formie papierowej !!! a do free Wi-Fi może zalogować się tylko numer rosyjski. Z wydrukiem było trochę problemów :(
Cytować
0 #6 Olga 2019-09-24 16:38
Polecam gorąco Pana Krzysztofa, który opiekował się naszą grupą, podczas niedawnego pobytu w Sankt Petersburgu, a dokładnie uczniami poznańskiego liceum, zarówno jako przewodnik, jak i tłumacz. Pana Krzysztofa cechuje wysoki profesjonalizm, wiedza kulturowa i historyczna, bardzo dobra znajomość języka oraz niezwykle ujmująca osobowość, dzięki czemu czas, który grupa spędziła w towarzystwie Pana Krzysztofa był niezwykle efektywny i przyjemny.W imieniu nas - opiekunów i uczniów, polecam Pana Krzysztofa, a wszyscy, którzy skorzystają z jego usług przewodnickich i językowych nie pożałują. Panie Krzysztofie - dziękujemy raz jeszcze i serdecznie pozdrawiamy!
Cytować
0 #7 Krzysiek 2019-09-25 11:10
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i serdecznie pozdrawiam całą grupę! Fajna młodzież :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ciekawostki

3.jpg

Facebook

Główny Partner

lena tour